WELLA SP MEN GRADUAL TONE BROWN PIGMENT BRĄZ

44,00 

Kategorie: , Tag:

Opis

WELLA SP Men Pigment GRADUAL BROWN pianka brązowa

Pigment Mousse Brown – pianka przywracająca naturalny kolor włosów – brązowych Pianka umożliwia stopniowy powrót do naturalnego koloru włosów. Zawiera aktywowaną przez tlen z powietrza kombinację pigmentów witaminy C. Taki proces pigmentacji umożliwia stopniową i łagodną eliminację siwizny u mężczyzny. Włosy są wzmocnione i naturalnie błyszczą.

Sposób użycia:

Załóż rękawiczki ochronne. Piankę wstrząsnąć i wycisnąć na specjalną szczoteczkę trzymając opakowanie pionowo w dół. Za pomocą szczoteczki nakładać na włosy suche lub umyte i osuszone ręcznikiem. Zapewnia to nieskomplikowane i równomierne rozłożenie pianki na włosach. Pozostawić na włosach przez 5 minut (dla osiągnięcia intensywniejszego efektu przy pierwszym zastosowaniu można pozostawi piankę na max. 10 minut). Pianka początkowo jest w białym kolorze, a następnie pod wpływem tlenu z powietrza stopniowo ciemnieje. W przypadku dostania się pianki na ubranie lub skórę natychmiast spłukać wodą. Po 5 minutach dodać niewielką ilość wody i wmasować preparat we włosy aż do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą do momentu, kiedy będzie ona czysta i klarowna. Na koniec umyć włosy załączonym szamponem. Układać jak zwykle.

Uwaga: Proces pigmentacji rozwija się stopniowo2-3dni, dlatego zmiana koloru nie będzie bardzo zauważalna od razu. Im częściej preparat jest stosowany, tym intensywniejszy jest efekt. Do perfekcyjnej eliminacji siwizny stosować 3-5 razy w odstępie 3 dni. Nadaje się dla mężczyzn, u których siwe włosy stanowią maksymalnie 70%. Nie stosować na włosy uprzednio farbowane, rozjaśniane, tonowane lub z pasemkami.

Zestaw zawiera: Pianka 60ml Szampon Genlte 75ml Szczoteczka Rękawiczki

Dodatkowe informacje

Waga 0.3 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “WELLA SP MEN GRADUAL TONE BROWN PIGMENT BRĄZ”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *