Selective Alpha Fluid do prostowania keratynowego

235,00 

Kategoria: Tag:

Opis

Selective Professional Alpha Keratin Fluid Keratynowy dyscyplinujący prostowanie.
Dla każdego rodzaju włosów.
Pojemność: 500ml

Etap II: Fluid dyscyplinujący prostowanie (PH: 1,5 – 2)

Działanie dyscyplinujące o długotrwałych rezultatach. Fluid eliminujący puszenie. Dyscyplinuje formę wszystkich włosów (naturalnych jak i po zabiegach chemicznych). Głęboko odbudowuje, nadaje połysk, jedwabistość. Ułatwia rozczesywanie.

Składniki aktywne:

Keratyna pochodzenia roślinnego – Kompleks aminokwasów pochodzących ze zbóż i soi oraz inne czyste aminokwasy specjalnie wyselekcjonowane w celu uzyskania funkcji i charakterystyki naturalnej keratyny obecnej we włosach.
Kwas Gliosilikonowy – aktywuje działanie prostujące produktu. Funkcjonuje na zasadzie synergicznego działania z naturalnymi aminokwasami włosów, których struktura zostaje zmieniona podczas zabiegu, ale nie jest naruszona w sposób negatywny. Po zabiegu włosy są odbudowane, mocne i pełne nowej energii.
Proteiny jedwabiu – mają działanie nawilżające i ochronne.
Sposób użycia:

10 prostych kroków aby uzyskać sensacyjne rezultaty:

DIAGNOZA: Zweryfikować stan włosów, ustalić czy są one naturalne czy traktowane wcześniej chemicznie oraz jak wygląda ich struktura.
MYCIE: Rozprowadzić i wmasować Szampon Pre-Trattante 1. Powtórzyć zabiegi dwukrotnie.
SUSZENIE: Rozczesać włosy i wysuszyć. Włosy naturalne wysuszyć w 100%, włosy traktowane w 80%.
APLIKACJA FLUIDU: Użyć 50-100g produktu w zależności od rodzaju i ilości włosów. Podzielić włosy na głowie na 4 sektory. Na ręce nałożyć rękawiczki i za pomocą pędzelka rozprowadzać fluid dyscyplinujący pasmo po paśmie. Wmasować celem ułatwienia penetracji. Rozczesać całość na długości i końcach gęstym grzebieniem. Nie nakładać na skórę.
CZAS DZIAŁANIA: Nałożyć na głowę czepek termiczny. Pozostawić na włosach od 20 do 25 minut.
SUSZENIE: Nie spłukiwać, wysuszyć suszarką przy pomocy płaskiej szczotki.
PROSTOWNICA: Wybierać cienkie pasma włosów, o grubości około 0,5 cm. Prostować prostownicą rozgrzaną od 200°C-220°C, każde pasmo od 8 do 10 razy od nasady. W przypadku włosów naturalnych radzi się przeprowadzić większą ilość przebiegów. W przypadku włosów bardzo zniszczonych zmniejszyć temperaturę prostownicy do 200°C.
PŁUKANIE: Po zakończeniu procesu prostowania, spłukać obficie wodą. Jeśli po płukaniu zaistnieje potrzeba umycia włosów szamponem, zastosować szampon z zestawu do utrzymania efektu zabiegu w domu t.j. Shampoo Mantenimento α-keratin.
ODŻYWIENIE: Nałożyć Maskę Kondycjonującą MASCHERA CONDIZIONANTE 3. Pozostawić na włosach na 3-5 minut. Spłukać obficie. Aby odświeżyć koloryzację zaleca się zastosować CC Color Charge w odpowiednim kolorze.
SUSZENIE I STYLING: Wysuszyć włosy suszarką.
Produkt do użytku profesjonalnego, przeznaczony wyłącznie dla salonów fryzjerskich. – przed użyciem zapoznaj się z instrukcja stosowania załączoną do opakowania.

Produkt pochodzący od polskiego dystrybutora.

Długa data ważności produktu.

PRODUKTY 100 % ORYGINALNE

Produkty testowane dermatologicznie.

Nie badane na zwierzętach

UWAGA Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku dostania się kosmetyku do oczu, przemyć natychmiast, podrażnienie powinno ustąpić, a jeśli podrażnienie nie ustąpi, zaprzestać używania i zasięgnąć porady lekarza.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Selective Alpha Fluid do prostowania keratynowego”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *