Revlon proyou maska do włosów farbowanych 500ML

49,00 

Opis

Maska chroniąca kolor o pH 3,5 – 4,5. Dzięki intensywnej formule przedłuża trwałość koloru, zapobiega jego spłukiwaniu oraz nadaje niesamowity połysk i miękkość.

500ml

Aplikować po umyciu szamponem. Wmasować dokładnie w długości i końce. Pozostawić na około 3-5 minut, następnie obficie spłukać.

TECHNOLOGIA COLOR DEFEND SYSTEM:

Specjalistyczna formuła tworząca technologię przeciw spłukiwaniu się koloru.

 przeciwdziałanie płowieniu: zapewniają ochronę, wyrównują porowatość włosów uszkodzonych mechanicznie. Dzięki temu kolor jest jednolity od odrostu, przez długości, aż po same końce. W połączeniu z niskim pH, składniki wspaniale uszczelniają powierzchnię włosów i przedłużają trwałość koloru.

✓ niskie pH: formułą bezpieczna dla ochrony koloru włosów koloryzowanych. Dzięki niskiemu pH łuska włosa jest zamknięta, a pigmenty nie wypłukują się z włosa.

Łuski włosowe tworzące osłonkę reagują na środowisko kwaśne, neutralne i alkaliczne. W zależności od użytego produktu – otwierają się  lub zamykają: produkty “kwaśne” (pH <7) zamykają i uszczelniają osłonkę włosa, natomiast produkty alkaliczne (zasadowe) o pH >7 otwierają osłonkę włosa.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Revlon proyou maska do włosów farbowanych 500ML”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *