OLIVIA GARDEN SZCZOTKA CER+ION BLACK 25-45 4szt

160,00 

1 w magazynie

Kategoria: Tag:

Opis

OLIVIA GARDEN CERAMIC+ION BLACK

Zestaw 4 szczotek  w rozmiarze:

25

35

45

55

Szczotka do modelowania włosów Olivia Garden Ceramic Ion jest odporna na wodę i wysoką temperatur. Powstała z myślą o modelowaniu włosów. Jej korpus pokryty został powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka jest lekka, poręczna i wygodnie leży w dłoni. Zapewnia wygodną i przyjemną pracę. Doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim oraz w domu.

Modelowanie włosów jeszcze nigdy nie było tak proste!

Przeznaczona do modelowania,

Korpus z powłoką ceramiczną i jonizowana szczecina,

Odporna na wodę i wysoką temperaturę,

Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu.

Technologia turmalinowo-jonowa

Technologia Turmalin zmniejsza elektryzowanie się włosów. Wierzchnia warstwa każdego włosa zostaje zamknięta i dlatego skutecznie zapobiega wysuszaniu się włosów. Skutkuje to zdrowym, promiennym blaskiem i łatwiejszą stylizacją. Zjonizowane szczotki oferują najlepszą ochronę, szczególnie w przypadku częstego suszenia włosów lub stosowania technologii opartych na cieple.

Antystatyczne i naładowane jonowo włosie nylonowe

Elektryzowanie się włosów to odwieczny problem z pielęgnacją włosów. Ponieważ włosie szczotki ma najintensywniejszy kontakt z włosami, mają one decydujące znaczenie w kwestii ich elektryzowania się. Antystatyczne, zjonizowane, plastikowe włosie, w szczotce Olivia Garden, skutecznie zapobiega elektryzowaniu się włosów. Następnie warstwa każdego włosa zostaje zamknięta, co skutecznie zapobiega wysuszaniu się włosów.

Ceramiczny korpus

Ceramiczna powłoka szczotek Olivia Garden ma decydującą zaletę: materiał ceramiczny zapewnia równomierne i szybkie rozprowadzenie ciepła suszarki. Duże otwory wentylacyjne zapewniają również lepszy przepływ powietrza, dzięki czemu stylizacja jest znacznie szybsza, dokładniejsza i bardziej łagodna.

Zoptymalizowany przepływ powietrza

Suszenie włosów powinno być idealne, szybkie i piękne, a nawet wynikowe – bez przegrzewania i wysuszania włosów. Duże otwory wentylacyjne w korpusie szczotek Olivia Garden zapewniają lepszy przepływ powietrza. Rezultat: szybsza i skuteczniejsza stylizacja.

Unikalna opatentowana konstrukcja uchwytu

Szczotki Olivia Garden zostały zaprojektowane z myślą o większym komforcie i doskonałej obsłudze. Zwraca się również uwagę na pozornie nieistotne sprawy. Nie tylko włosie jest zaprojektowane dla mniejszej liczby splotów, nawet uchwyt pod korpusem jest przymocowany płynnie, aby stworzyć absolutnie wolne od zaczepów doświadczenie podczas szczotkowania.

Ergonomiczny uchwyt

Dla dobrego chwytu i bezpiecznego użytkowania, uchwyt szczotki jest bardzo ważny. Nie powinien się ślizgać podczas szczotkowania i powinien idealnie pasować do dłoni. Ergonomiczny uchwyt Olivia Garden z antypoślizgowym materiałem zapewnia maksymalny komfort.

Wysuwany szpic

W przypadku wielu technik suszenia i stylizacji, ważne jest, aby rozdzielić włosy. Szpic na końcu uchwytu szczotki Olivia Garden jest idealny do profesjonalnego rozdzielania włosów. Precyzyjna stylizacja staje się wtedy znacznie łatwiejsza.

Waga

Jeśli chodzi o wybór właściwego narzędzia do stylizacji włosów, waga jest ważnym czynnikiem. Ciężka szczotka może szybko obciążyć nadgarstek, ręce i ramiona, szczególnie w przypadku fantazyjnych fryzur. Im lżejsza szczotka, tym wygodniejsza i łatwiejsza w obsłudze. Ultra lekkie szczotki Olivia Garden są stworzone do relaksującej i ergonomicznej stylizacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OLIVIA GARDEN SZCZOTKA CER+ION BLACK 25-45 4szt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *