MATRIX BOND Ultim8 regeneracja rozjaśnienie

390,00 

Kategoria: Tag:

Opis

MATRIX BOND

Ultim8 Bond Protecting System-odpowiednik OLAPLEX Pierwszy od MATRIX profesjonalny serwis, który odbudowuje i wzmacnia mostki dwusiarczkowe, zerwane podczas zabiegów chemicznych, dzięki 8 benefitom w 1. 8 benefitów w 1: Pomaga w ochronie mostków dwusiarczkowych podczas rozjaśniania włosów Nie obniża stopnia rozjaśnienia Nie wymaga zmiany mieszanki do koloryzacji/dekoloryzacji Nie wydłuża czasu trzymania Pomaga zapobiegać uszkodzeniom włosa Pozwala zachować włókno włosa w dobrej kondycji Wpływa na odżywienie włosa Włosy wyglądają zdrowiej Do stosowania podczas takich usług jak: Koloryzacja blond Refleksy Trwała koloryzacja Koloryzacja ton w ton Efekt blasku na włosach Efekt odbudowanych włosów Dodawanie włosom tekstury Efekt wygładzenia włosów .

W skład zestawu BOND Ultim8 wchodzą: 2xkrok 125ml +1xkrok2 500ml

2 PRODUKTY KROK 1: AMPLIFIER + 2 * STRZYKAWKA 2 PRODUKTY KROK 2: SEALER STARCZA NA 35 APLIKACJI WSKAZÓWKI STOSOWANIA:

KROK 1: APLIFIER Wymieszać rozjaśniacz lub koloryzacj, tak jak zwykle. Dodać 4 ml KROKU1: AMPLIFIER na każde 15g pudru użytego w mieszance. Używać 8ml KROKU1: AMPLIFIER, jeśli mieszanka ma 30g lub więcej pudru rozjaśniającego do rozjaśniania w foliach. Nałożyć rozjaśniacz lub produkt do koloryzacji jak zwykle. Spłukać rozjaśniacz/koloryzacje z włosów – nie używać szamponu. Dokładnie osuszyć włosy ręcznikiem.

Przejść do KROKU 2:BOND ULTIM8 SEALER. Umyć strzykawkę po każdym użyciu.

Przechowywać w pozycji pionowej. KROK 2: SEALER Po użyciu KROKU1: AMPLIFIER, spłukać rozjaśniacz lub kolor z włosów. Nie używać szamponu. Wmasować 15-30ml KROKU 2: SEALER w zależności od długości i gęstości włosów, stosować od nasady aż po same końce. Rozczesać włosy. Pozostawić na włosach na przynajmniej 10 minut. Spłukać z włosów. Zastosuj się do wskazówek jak zwykle, zwróć szczególną uwagę na proporcje rozjaśniacza i produktu do koloryzacji.

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “MATRIX BOND Ultim8 regeneracja rozjaśnienie”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *