GLAM KREM DO WŁOSÓW PODKREŚLAJĄCY LOKI 250 ml

33,00 

Kategoria:

Opis

Glam jest czarujący, uwodzicielski, kreatywny.

Glam został stworzony i wyobrażony jako wspaniała historia miłosna. Pełen uroku, z klasycznym i romantycznym akcentem, który go wyróżnia. Intrygujące i magiczne, aby uchwycić każdy Twój wygląd.

Glam chce wejść do twojego serca i nigdy nie wyjdzie: jest wyjątkowy, niepowtarzalny, jest hołdem dla kreatywności i wyobraźni, snem na jawie. Pokona cię z dnia na dzień intensywnym bukietem, żywymi kolorami, pięknem i witalnością.

Glam narodził się ze spotkania przeszłości i przyszłości, między smakiem retro a dążeniem do bardziej żywego i fascynującego świata.

Glam to miłość do włosów w najczystszym stanie. Glam jest w całości Made in Italy i został stworzony z inteligentnego połączenia stylu, oryginalności i wysokiej jakości.

Pięć pastelowych kolorów dla pięciu dobrze zdefiniowanych linii. Rozświetlająca linia o owocowym zapachu i delikatnym różowym kolorze jest idealna do pielęgnacji gładkich włosów i uczynienia ich mocniejszymi i lśniącymi dzięki Keratin i Luminescine®.

Krem do włosów kręconych – podkreślający i dyscyplinujący loki 175 ml

Rzeźbi fale, pozostawiając pełne i lśniące włosy. Skraca czas schnięcia i eliminuje efekt kędzierzawy: loki będą określone i elastyczne. Daje miękkość bez ważenia i zapewnia długotrwały wygląd.

Sposób użycia: stosować przed suszeniem bez spłukiwania. Aby uzyskać jeszcze bardziej określony wygląd, użyj większej ilości produktu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „GLAM KREM DO WŁOSÓW PODKREŚLAJĄCY LOKI 250 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

https://leblancmechanical.com/slot-online/

https://emiratesoptical.net/slot-online/

https://one-health24.com/wp-content/slot-gacor/

https://u-selfcare.com/situs-slot-gacor/

https://www.thesmilecraft.com/slot-online-terpercaya/

https://www.girlkindproject.org/judi-slot-online/

https://www.m-style.pl/situs-slot-online/

https://sps.edu.jo/slot-gacor/

https://cecj.be/wp-content/slot-gacor/

https://www.the-fox.it/slot-gacor/