DOTT.SOLARI RIGENA LIFTING R-Power Zabieg Odbudowy

85,00 

Opis

Dott. Solari Exclusive Line !!

Rigena Lifting

R-Power – odbudowujący zabieg blaszkowy

Blask, miękkość, nawilżenie

Tylko do użytku profesjonalnego

Regenerujący zabieg lamelarny R-Power to połączenie glikolu, środków pielęgnacyjnych i wysoko stężonego kwasu hialuronowego. Lekki płyn, woda, a nie woda, w kontakcie z wilgocią włosów uaktywnia się i tworzy lekką emulsję. Preparaty natychmiast wiążą się z włosami, odbudowując włókno włosa w najbardziej zniszczonych miejscach. Sprawia, że ​​włosy są bardziej lśniące, miękkie, nawilżone i jednocześnie zrestrukturyzowane. Nadaje się do każdego rodzaju włosów, w szczególności tych najbardziej zniszczonych chemicznie, zestresowanych lub matowych. Efektem regeneracji i rozświetlenia są lekkie i lśniące włosy z jedwabistym efektem.

Jak używać:

Nanieść na umyte i osuszone ręcznikiem włosy od 20 do 40 ml produktu (w zależności od długości włosów) równomiernie rozprowadzić – dzięki zastosowaniu końcówki trychologicznej – na końcówkach i długościach pasmo po włosku. Wmasować w emulsję i rozczesać, aby ułatwić penetrację, następnie spłukać bez czasu naświetlania. Osusz ręcznikiem i przystąp do stylizacji.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

Kompleks 4 rodzajów kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej i różnej funkcjonalności, aby zbudować trójwymiarową siateczkę we włosach oraz poprawić jej odporność i elastyczność .

Usieciowane cząsteczki kwasu hialuronowego o ultra wysokiej masie cząsteczkowej (ponad 8 000 000 daltonów) tworzą warstwę na powierzchni włosów, zmniejszając porowatość i przeciwdziałając utracie wody z wnętrza trzonu. Cząsteczki o średniej masie (od 10 000 do 1 800 000 daltonów) penetrują wał, naprawiając uszkodzenia i zapewniając doskonałe nawodnienie .

Bardzo rozdrobnione cząsteczki kwasu hialuronowego (mniej niż 5000 daltonów) szybko wnikają w najgłębsze warstwy, nawilżając i restrukturyzując włosy od wewnątrz.

Ekstrakt z kaszmiru

Złożony głównie z keratyny i bardzo silnego powinowactwa do włókna włosów, naprawia mostki między strukturami aminokwasowymi, które nadają włosom siłę.

Działa rewitalizująco , czyniąc strukturę czapki mocną i bardziej odporną na pękanie, nawet w obecności obciążeń chemicznych i mechanicznych

Technologia lamelarna

Innowacyjna formuła z lamelarną technologią liftingującą Rigena R-power oparta jest na ultralekkich cząsteczkach losowo rozproszonych w mieszaninie glikoli. W kontakcie z wodą zawartą w umytych i osuszonych ręcznikiem włosach cząsteczki te układają się w strukturę lamelarną pokrywającą włosy i odbudowując je, działając specyficznie na najbardziej zniszczone miejsca.

Dla efektu blasku i miękkości, a do głębi włosy będą wyglądały na wypełnione i zregenerowane. Włosy będą miały zdrowy wygląd, łatwo się rozczesują, będą miękkie i lekkie. Zabieg lamelowy Rigena lifting R-power może być stosowany po umyciu szamponem przed stylizacją w celu szybkiego działania na szampon lub może być zintegrowany z profesjonalnymi zabiegami liftingującymi Rigena.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DOTT.SOLARI RIGENA LIFTING R-Power Zabieg Odbudowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *