COLORTRAK – SO MIAMI FARTUCH FRYZJERSKI BIAŁY

348,00 

SKU: 028272664492 Kategoria:

Opis

COLORTRAK

SO MIAMI COLLECTION – FARTUCH FRYZJERSKI

WYJĄTKOWY I ZMIENIAJĄCY SIĘ WIZUALNIE: Zainspirowany białym piaskiem South Beach i kontrastującymi, kolorowymi budynkami w stylu Art Deco, które go otaczają, fartuch fryzjerski SoBe White Denim stanie się unikalnym, zmieniającym się wizualnie dziełem sztuki.

DOSTOSUJ SWÓJ FARTUCH: Gdy kolory z twoich olśniewających farb do włosów mieszają się na pięknym płótnie z postarzanego białego dżinsu, Twoja wyjątkowa osobowość kunsztu fryzjerskiego jest wyrażana każdego dnia.

ŁATWA PIELĘGNACJA I FUNKCJONALNOŚĆ: Fartuch SoBe White Denim Painters można prać w pralce, jest produkowany w Miami na Florydzie w USA. Jeden uniwersalny rozmiar.

ZNAJDŹ SWÓJ MIAMI VIBE: Kiedy twoje biuro znajduje się w Miami, wystarczy wyjść za drzwi, aby znaleźć inspirację. Colortrak z radością wprowadza na rynek limitowaną kolekcję fartuchów, z których każda jest inspirowana zabytkami i dzielnicami naszego tętniącego życiem i międzynarodowego miasta. Projektanci Colortrak wnieśli wpływ Miami do każdego z naszych fartuchów fryzjerskich. Znajdź swoją atmosferę w 305!

PRZEKRACZAJĄC GRANICE Z COLORTRAK: Colortrak specjalizuje się w linii żywych, wygodnych i skutecznych profesjonalnych produktów do salonów, w tym wszystkiego, czego potrzebujesz do stylizacji, koloryzacji i zastosowań przetwórczych. Dzięki ergonomicznym funkcjom, gustownemu wzornictwu i testom przeprowadzonym w rzeczywistych warunkach przez wybranych ambasadorów marki, produkty Colortrak przesuwają granice tego, co jest możliwe w świecie koloryzacji włosów.

Różnice w odcieniach i postrzępione punkty są nieodłączną cechą tekstyliów i nie są uważane za wady materiałowe lub wykonawcze.

MADE IN MIAMI USA

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „COLORTRAK – SO MIAMI FARTUCH FRYZJERSKI BIAŁY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *