https://www.clinicalaposture.com/profile/daftar15-situs-slot-gacor/profile https://www.clinicalaposture.com/profile/daftar-situs-slot-gacor/profile https://www.clinicalaposture.com/profile/daftar-slot-gacor-terpercaya/profile https://www.clinicalaposture.com/profile/rekomendasi-slot-gacor-gampang-menang/profile https://www.clinicalaposture.com/profile/daftar-bocoran-situs-slot-gacor-hari-ini/profile https://www.clinicalaposture.com/profile/link-bocoran-situs-slot-gacor-terbaru/profile https://www.clinicalaposture.com/profile/18-link-situs-slot-gacor-hari-ini/profile https://www.clinicalaposture.com/profile/bocoran-pola-jam-hoki-slot-gacor/profile https://www.clinicalaposture.com/profile/bocoran-pola-jam-hoki-slot-gacor-hari-ini/profile https://www.clinicalaposture.com/profile/daftar-12-situs-slot-gacor-hari-ini/profile https://www.thelowdown.online/profile/situs-slot-gacor-terpercaya/profile https://www.thelowdown.online/profile/bocoran-slot-gacor-hari-ini/profile https://www.thelowdown.online/profile/daftar-bocoran-slot-gacor-hari-ini/profile https://www.thelowdown.online/profile/daftar-situs-slot-gacor-terbaik/profile https://www.thelowdown.online/profile/18-daftar-situs-slot-gacor-gampang-menang/profile https://www.lanube.21.edu.ar/profile/15-daftar-situs-slot-gacor-terbaru/profile https://www.lanube.21.edu.ar/profile/kumpulan-situs-slot-gacor-hari-ini/profile https://www.lanube.21.edu.ar/profile/10-bocoran-situs-slot-gacor-hari-ini/profile https://www.lanube.21.edu.ar/profile/daftar-slot-online-gacor-2022/profile https://www.lanube.21.edu.ar/profile/situs-judi-slot-online-gacor/profile https://www.orthodonticacademy.co.uk/profile/daftar-situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile https://www.revistaveredas.com.br/profile/daftar-situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile https://www.amongstliars.com/profile/daftar-situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile https://www.truelovesband.com/profile/daftar-situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile https://www.healthgen.io/profile/daftar-situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

Raywell Botox ZESTAW ZABIEG BOTOKS DO WŁOSÓW

74,00 

Opis

Raywell Hair Gold Botox Zabieg do włosów z botoksem kapilitarnym. Zestaw 3 produktów z serii Botox Hair Gold marki Raywell Italia 3x150ml.

Intensywny zabieg regeneracji i wypełnienia struktury włosów z efektem natychmiastowym który utrzymuje się w czasie.

Zabieg Botox Hair Gold:

to seria profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych dla osób, które chcą zadbać szczególnie o włosy zniszczone, uszkodzone lub delikatne,

bez objętości. Jest to zabieg wypełniający i wyrównujący strukturę włosa, dodający objętości i gęstości, oraz przywracający naturalne lśnienie włosów.

Produkty serii Botox Hair Gold marki Raywell wnikają głęboko we włókno włosa, wypełniając i odbudowując ich uszkodzoną strukturę.

Zabieg regeneruje włosy już od pierwszego zastosowania- nabierają natychmiast zdrowszego wyglądu, staja się bardziej miękkie i lśniące oraz łatwiejsze do rozczesania.

1. Szampon przygotowujący Raywell Hairgold Alcain Pre o zasadowym odczynie dogłębnie oczyszcza włosy, przygotowuje je do działania kuracją botox.

Pojemność: 150ml.

2. Maska odżywcza rekonstruktor z botoksem kapilarnym Botox HairGold zapewnia objętość i reorganizuje strukturę włosa.

Pojemność: 150ml.

3. Fluid – wygładzający krem bez spłukiwania, uszczelnia łuski włosów, czyniąc je wygładzonymi i jedwabistymi.

Pojemność: 150ml

Sposób użycia:

Po umyciu włosów szamponem Botox HairGold no. 1, nanieś maskę Botox HairGold no.2 w ilości ok 15 ml, masuj od nasady włosów po końcówki,

szczególnie w miejscach zniszczonych, następnie użyj źródła ciepła na ok 10 minut, może to być suszarka o średniej temp., następnie dobrze spłucz.

Do modelingu użyj kremu Botox HairGold no. 3 bez spłukiwania.

UWAGA:

Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku dostania się kosmetyku do oczu, przemyć natychmiast, podrażnienie powinno ustąpić,

a jeśli podrażnienie nie ustąpi, zaprzestać używania i zasięgnąć porady lekarza.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Raywell Botox ZESTAW ZABIEG BOTOKS DO WŁOSÓW”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.