Kemon Yo Cond pielęgnacja koloryzująca 150ml kolor

50,00 

Opis

Kemon Yo Cond jest odżywką do włosów, która koloryzuje i odżywia w jednym kroku. W ciągu zaledwie 3 minut zapewnia wyjątkowo intensywny połysk i głębokie odżywienie włosów i jednocześnie wzmacnia i chroni kolor.

ODCIENIE 13 odcieni pokrywa całe spektrum kolorów:

1.Miedź intensyfikuje i wyrównuje odcienie miedziane.

2.Czerwień wzmacnia i dodaje połysku jasnym i ciemnym czerwonym tonom.

3.Fiolet intensyfikuje i wzmacnia odcienie fioletowe, tworząc bogaty i głęboki fioletowo-niebieski odcień.

4.Czekolada jest ciepłym i głębokim brązem i nadaje się dla wszystkich ciepłych odcieni.

5.Mroźny kasztan tworzy naturalne tony, usuwając ciepły odcień.

6.Beż zmiękcza żółte odcienie i tworzy neutralne jasne blondy.

7.Miód rozjaśnia złote odcienie w przypadku włosów od jasnego do platynowego blondu.

8.Srebro usuwa nieatrakcyjne żółte refleksy.

9.Czarny tworzy szary odcień w białych włosach i jest idealny do utrzymywania kosmetycznych czarnych odcieni.

10.Karmel, o głębokich i ciepłych tonach, intensyfikuje wszystkie odcienie brązu.

11.Orzech laskowy tworzy naturalne i lśniące odcienie w blond lub ciemnych blond włosach.

12.Piasek zmiękcza żółte odcienie i tworzy chłodne, jasne blondy.

13.Platyna neutralizuje żółte odcienie, aby uzyskać bardzo jasne blondy i neutralne odcienie.

YO COND CLEAR

Neutralna odżywka (bez pigmentu), która odżywia i nabłyszcza w jednym kroku. Do stosowania pojedynczo lub w połączeniu z odcieniami Yo Cond.

(PL) TECHNOLOGIA

Yo Cond zawiera Velian Complex, opatentowaną mieszankę ekstraktów z dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego – czterech leczniczych roślin, uprawianych ekologicznie w Kemon Open Lab, dobranych ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające, zmiękczające i łagodzące.

Produkt ma w swoim składzie również wyciąg z jogurtu dla większego efektu kojącego i większej ochrony. Włosy będą wyraźnie lśniące, bardziej odżywione i zdrowsze.

Zawartość składników pochodzenia naturalnego: wartość wskazana dla każdego odcienia została obliczona zgodnie z normą ISO 16128

ODCIENIE

13 odcieni pokrywa całe spektrum kolorów:

Miedź intensyfikuje i wyrównuje odcienie miedziane.

Czerwień wzmacnia i dodaje połysku jasnym i ciemnym czerwonym tonom.

Fiolet intensyfikuje i wzmacnia odcienie fioletowe, tworząc bogaty i głęboki fioletowo-niebieski odcień.

Czekolada jest ciepłym i głębokim brązem i nadaje się dla wszystkich ciepłych odcieni.

Mroźny kasztan tworzy naturalne tony, usuwając ciepły odcień.

Beż zmiękcza żółte odcienie i tworzy neutralne jasne blondy.

Miód rozjaśnia złote odcienie w przypadku włosów od jasnego do platynowego blondu.

Srebro usuwa nieatrakcyjne żółte refleksy.

Czarny tworzy szary odcień w białych włosach i jest idealny do utrzymywania kosmetycznych czarnych odcieni.

Karmel, o głębokich i ciepłych tonach, intensyfikuje wszystkie odcienie brązu.

Orzech laskowy tworzy naturalne i lśniące odcienie w blond lub ciemnych blond włosach.

Piasek zmiękcza żółte odcienie i tworzy chłodne, jasne blondy.

Platyna neutralizuje żółte odcienie, aby uzyskać bardzo jasne blondy i neutralne odcienie.

YO COND CLEAR

Neutralna odżywka (bez pigmentu), która odżywia i nabłyszcza w jednym kroku. Do stosowania pojedynczo lub w połączeniu z odcieniami Yo Cond.

Usługi

Yo Cond idealnie nadaje się do uzupełnienia usługi koloryzacji i zmiany standardowego wyniku w błyszczący i intensywny kolor.

Odświeżenie koloru pomiędzy zabiegami koloryzacji: Yo Cond jest niezbędnym narzędziem do przywracania odcienia i zapewnienia ekstremalnego połysku oraz ochrony koloru przy jednoczesnej głębokiej pielęgnacji włosów.

Pasemka: Yo Cond jest cennym narzędziem, które pozwala na “zabawę” pasemkami i rozjaśnieniami, może być używany do wyraźnych zmian odcieni lub do neutralizowania żółtych refleksów typowych dla rozjaśnionych włosów.

Nadanie refleksów naturalnym włosom: Yo Cond to poręczne narzędzie do tworzenia refleksów na naturalnych włosach. Jest idealny dla klientów, którzy chcą zmienić swój naturalny kolor włosów, ale nie decydują się na usługę koloryzacji permanentnej. Czas działania produktu na naturalnych włosach wynosi od 3 do 10 minut, w zależności od stopnia porowatości włosów i intensywności pożądanego odcienia.

Usuwanie nieatrakcyjnych żółtych refleksów: Yo Cond Silver zapewnia natychmiastowy połysk i eliminuje nieestetyczne żółte tony typowe dla włosów siwych i rozjaśnianych.

Przyciemnianie włosów szarym refleksem: Yo Cond Black nadaje włosom szary, neutralny odcień, stopniowo przyciemniając włosy; efekt zależy od czasu działania i ilości wykonanych aplikacji.

YO COND – SPOSÓB UŻYCIA: załóż odpowiednie rękawiczki i chroń ubranie i inne powierzchnie. Na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach równomiernie rozprowadź produkt, najlepiej za pomocą grzebienia. Pozostaw na 3 minuty, następnie zemulguj i dokładnie spłucz. Zalecamy stosowanie Yo Cond co 3-5 myć. Odcień i intensywność stopniowo zanikają wraz z każdym kolejnym myciem.

YO COND LIGHT – SPOSÓB UŻYCIA: wlej 120 ml Yo Cond Clear do butelki z miarką i dodaj 30 ml pożądanego odcienia Yo Cond. Potrąsnij butelką, aby dokładnie wymieszać oba produkty. W razie potrzeby użyj końcówki grzebienia, aż mieszanina będzie gładka. Stosuj po każdym myciu włosów, jak zwykłą odżywkę. Pozostaw na 3 minuty, następnie dokładnie spłucz. Rezultatem jest lśniący i subtelny ton, który można utrzymać powtarzając zabieg Yo Cond Light po każdym myciu włosów. Co 3-5 mycie należy wykonać zabieg Yo Cond (opisany powyżej).

OSTRZEŻENIA

Przed każdym zastosowaniem należy uważnie przeczytać ostrzeżenia i instrukcje i postępować zgodnie z nimi.

Tylko do użytku profesjonalnego. Nie należy używać produktu w przypadku nietolerancji jakiejkolwiek substancji z listy składników. Może powodować reakcje alergiczne u osób skłonnych do alergii. Obowiązkiem fryzjera jest poinformowanie klienta o treści „Ostrzeżeń”, o możliwych przeciwwskazaniach do stosowania i o ryzyku możliwych reakcji alergicznych. Nie nakładać na wrażliwą, podrażnioną i uszkodzoną skórę głowy. Należy nosić odpowiednie, jednorazowe rękawiczki ochronne podczas wszystkich faz przygotowania produktu, nakładania i końcowego płukania. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Natychmiast przepłukać skórę i oczy dużą ilością wody, jeśli dojdzie do kontaktu z produktem. Nie używać do farbowania rzęs ani brwi. Po zastosowaniu produktu należy dokładnie wypłukać włosy. Nie przekraczać zalecanych czasów działania. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Produkt może tymczasowo plamić skórę. Może trwale plamić tkaniny, ściany i inne powierzchnie. Natychmiast wypłukać wszelkie odpryski produktu z ubrań i powierzchni. Zalecane jest wstepne badanie wrażliwości skóry (Patch test). Sposób przeprowadzenia próby uczuleniowej:

– celem testu jest ocena indywidualnej tolerancji skóry na produkt;

– dokładnie umyj alkoholem niewielką powierzchnię skóry za uchem lub na przedramieniu (1 cm kwadratowy),

– nanieś produkt bawełnianym wacikiem lub małą szpatułką na wcześniej przygotowaną skórę,

– powtórz 2 lub 3 razy, za każdym razem pozwalając na wyschniecie produktu za każdym razem,

– pozostaw na 48 godzin (bez mycia), a następnie delikatnie spłucz,

Nie należy stosować produktu, jeśli w tym okresie wystąpią nietypowe reakcje, takie jak podrażnienie, stan zapalny lub swędzenie. Brak jakiejkolwiek reakcji na ten test nie gwarantuje, że reakcja alergiczna nie nastąpi w wyniku przyszłych zabiegów farbowania włosów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kemon Yo Cond pielęgnacja koloryzująca 150ml kolor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *