Kemon AND Tonic 24 Krem włosy kręcone 150ml

72,00 

98 w magazynie

Opis

Kemon AND Tonic Crem 24 Krem zwiększający witalność włosów 150ml

Kemon AND Tonic Crem 24 krem nadający witalność włosom kręconym. Produkt zwiększa elastyczność pasm, zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.

Ponadto zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i odzywienia włosów kręconych. Nie obciąża pasm. Aby podkreślić skręt włosów, zmieszaj krem z Flex Gel 34 i wysusz suszarką z dyfuzorem.

Sposób użycia:

Niewielką ilość produktu nanieś na osuszone ręcznikiem włosy. Rozczesz aby równomiernie rozprowadzić produkt. Wysusz włosy jak zwykle.

.

AND jest pierwszą linią do stylizacji, posiadającą certyfikaty LOVE NATURE i ICEA VEGAN, spełniającą oczekiwania konsumentów zwracających uwagę naochronę środowiska i jakość produktów kosmetycznych. Certyfikat ten związany jest ze zobowiązaniem się marki Kemon do ochrony środowiska i zdrowia konsumentów.

Z naszych produktów wyeliminowaliśmy szereg składników*, nawet tych, wobec których istniało tylko podejrzenie, że mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia lub środowiska. Gwarantem certyfikacji jest ICEA, renomowana międzynarodowa instytucja, ciesząca się największym światowym autorytetem w branży.

Certyfikat ICEA VEGAN gwarantuje, że ani w składnikach ani w całym cyklu wytwarzania produktów AND nie są wykorzystywane surowce, dodatki i substancje pomocnicze pochodzenia zwierzęcego i/lub pochodzące z organizmów GMO.

KLUCZOWE SKŁADNIKI: Procyjanidyny z pestek winogron zapobiegają powstawaniu wolnych rodników w wynik udziałania promieni UV, łagodzą podrażnienia skóry i spowalniają proces starzenia komórkowego. Kwas ferulowy, naturalna substancja uzyskiwana z ryżu o właściwościach przeciwutleniających. Stanowi doskonały filtr UV.

Linia AND została wzbogacona składnikami aktywnymi, chroniącymi włosy przed starzeniem komórkowym oraz zewnętrznymi czynnikami uwrażliwiającymi. Codzienne stosowanie produktów chroni strukturę włosa i pozwala zapewnić jego zdrowy wygląd.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kemon AND Tonic 24 Krem włosy kręcone 150ml”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *