CHANTAL PROSALON KERATIN SZAMPON UTRWALAJĄCY 275 g

30,00 

59 w magazynie

Opis

CHANTAL PROSALON KERATIN STYLE 

KERATYNOWY SZAMPON UTRWALAJĄCY 275 ml

Łagodny szampon, bez zawartości SLES-u, stworzony do stosowania bezpośrednio po kuracji keratynowej. Zapobiega wypłukiwaniu się keratyny z wnętrza włosa, przedłużając tym samym efekt zabiegu. Delikatnie oczyszcza, pomagając zachować odpowiedni poziom nawilżenia włosów. Wysoka zawartość keratyny powoduje, że włosy są wygładzone, silne, dobrze odżywione oraz błyszczące. 

INSTRUKCJA UŻYCIA:

Dwukrotnie umyć włosy szamponem oczyszczającym (nr 1).

Dokładnie, kierunkowo wysuszyć włosy przy użyciu suszarki używając średniej temperatury powietrza.

Podzielić włosy na 4 sekcje.

Nałożyć keratynowy krem wygładzający (nr 2) na pasma włosów, z zachowaniem dwucentymetrowej odległości od nasady. Unikać nadmiaru produktu na pasmach włosów.

Pozostawić krem na włosach na 15 – 20 minut w zależności od grubości i stanu włosów (włosy grube 20 minut, włosy porowate, osłabione 15 minut). Po upływie czasu działania kremu, należy usunąć z włosów nadmiar preparatu przy pomocy gęstego grzebienia. NIE SPŁUKIWAĆ!

Dokładnie wysuszyć włosy kierunkowo przy użyciu szczotki i suszarki (średnia temperatura powietrza), by otrzymać gładkie i proste włosy.

Prostować włosy temperaturą: 185 C (włosy delikatne i zniszczone) 200 C (włosy normalne) 215 C (włosy grube i etniczne). Jedno pasmo prostować w zależności od stanu włosów od 3 do 6 razy. Po wyprostowaniu pozostawić na 15 minut, aby włosy powróciły do własnej temperatury.

Co najmniej dwukrotnie umyć włosy keratynowym szamponem utrwalającym (nr 3), osuszyć ręcznikiem.

Na wilgotne włosy nałożyć keratynową odżywkę wygładzającą (nr 4), pozostawić na 5 minut, obficie spłukać i osuszyć ręcznikiem.

Niewielką ilość keratynowego serum wygładzającego (nr 5) rozprowadzić na całej długości włosów.

Włosy wysuszyć suszarką, wymodelować.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “CHANTAL PROSALON KERATIN SZAMPON UTRWALAJĄCY 275 g”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *