ALFAPARF HYDRATEXTURE Serum regenerujące 6x10ml

50,00 

1 w magazynie

Opis

Alfaparf Hydratexture oferuje możliwość całkowitej zmiany formy włosa. Pozwala uzyskać efekt kręconych, prostych lub uniesionych włosów.

HydraTexture Miracle Serum marki Alfaparf to odnawiające serum, zabezpieczające włosy i umożliwiające prostowanie i ondulację na jednej głowie. Pomaga w zachowaniu zdrowego wyglądu włosów i sprawia, że stają się mocniejsze. Działa na dwóch płaszczyznach, najpierw rozpoznaje zniszczone fragmenty włókien włosów i pomaga w ich regeneracji, następnie tworzy na nich film ochronny, który zapobiega utracie protein, wzmacniając w ten sposób jego strukturę. Serum do użycia wyłącznie w mieszance z płynem ondulującym lub kremem prostującym HydraTexture. Sprawia, że zabiegi prostowania i trwałej ondulacji są bezpieczne dla delikatnych i zniszczonych po zabiegach chemicznych włosów.

  • Przygotowuje włosy do stylizacji
  • Chroni włosy po zabiegach chemicznych
  • Rekonstruuje połączenia proteinowe
  • Tworzy warstwę ochronną na włosach
  • Profesjonalna formuła
  • Bezpieczny dla włosów
  • Włókna pozostają mocne
  • Włosy zachowują elastyczność, jedwabistą gładkość i zdrowy blask

Produkt bazuje na naturalnych mikrogąbeczkach, które dzięki silnym właściwością chłonącym zatrzymują wodę we włosach. Substancje aktywne przerywają wiązania dwusiarczkowe pozwalając na efektywne kształtowanie włosa. Dzięki aktywnemu składnikowi Promois® skutecznie rekonstruuje włosy oraz tworzy na nich film ochronny zapobiegający utracie protein.

Sposób użycia: Połącz koncentrat aktywnie regenerujący z fluidem regenerującym lub kremem prostującym HydraTexture. Proporcje: 1 ampułka na 100 ml produktu.

Efekt: Gwarancja jednolitego efektu od nasady aż po końce. Zniszczone, przesuszone i osłabione zabiegami chemicznymi włosy zostają odbudowane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ALFAPARF HYDRATEXTURE Serum regenerujące 6x10ml”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *