1. Właścicielem sklepu www.m-style.pl jest M-STYLE Piotr Dudzik. Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności.
  2. Każdego użytkownika odwiedzającego sklep internetowy obowiązuje aktualna Polityka prywatności, opublikowana na stronach sklepu.
  3. Użytkownik przeglądający oraz używający zasobów sklepu akceptuje zasady zawarte w tej Polityce prywatności.
  4. W związku z poszanowaniem prywatności użytkowników odwiedzających sklep internetowy www.m-style.pl, wszelkie dane gromadzone przez sklep nie są udostępniane podmiotom trzecim.
  5. Podczas zamawiania produktów oraz korzystania ze sklepu internetowego www.m-style.pl, w tym z formularza kontaktowego oraz formularza zamówień on-line Użytkownik może zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych. Dane te służą tylko i wyłącznie realizacji zamówień i odpowiedzi na zapytania skierowane przez formularz kontaktowy.
  6. Szczegóły dotyczące wykorzystywania plików cookies zostały szczegółowo opisane w Polityce cookies.
  7. Sklep internetowy www.m-style.pl korzysta z narzędzia Google Analytics, które służy analizie odwiedzin stron sklepu i którego właścicielem jest Google Inc. Dane gromadzone w analizach i statystykach Google Analytics są w pełni anonimowe i nie pozwalają na identyfikację użytkowników.

Facebook